دلتون میخواهد بدونید اجناس تخفیف دار شامل کدوم اجناس می باشد؟اطلاعات بیشتر

تاریخچه برند اسکیچرز

تاریخچه برند اسکیچرز

اسکچرز در سال 1992 توسط رابرت گرینبرگ تاسیس شد گرینبرگ به دنبال تمرکز بر بازار کفش های گاه به گاه بود. محصولات اولیه اسکچرز چکمه های سبک و کفش اسکیت بود از آن زمان این شرکت تنوع پیدا کرده است و شامل سبک های ورزشی و گاه به گاه برای مردان ، زنان و کودکان و همچنین کفش های نمایشی است.هدف شرکت تبدیل شدن به منبع برجسته کفش در عصر معاصر و در ضمن تضمین بقای شرکت است بطوریکه نام تجاری اسکیچرز بصورت کنترل شده و به خوبی رشد کند. شرکت در تلاش است تا از طریق توسعه و ارائۀ یک طبقه بندی متوازن و ارائه کالاهای اساسی و مد روز در برابر طیف گسترده ای از سبک ها و دسته بندی های متفاوت، همزمان با متنوع کردن محصولات بر پایه منابع کم هزینه و کنترل رشد از کانال های توزیع به این اهداف دست پیدا کند.همانطور که میدانید قبل از تولید کفش های اسکیپچرز کفش های ورزشی موجود در بازار به سرعت از شکل اولیه خود خارج میشدند و به کمر و پا آسیب می رساندند اما اسکیچرز با تولید کفش های مرغوب و سبک توانست بر این مشکل غلبه کند و خیلی زود به عنوان برندی محبوب و بسیار پر طرفدار در سراسر دنیا شناخته شود.

از طرفی کفش های طبی این برند ورزشی با ظاهری زیبا و عملکردی فوق العاده دارای طرفداران بسیاری است این کفش ها با رویه نرم پارچه و زیره ای پلاستیکی و کاملا انعطاف پذیر موجب ایجاد راحتی حین راه رفتن می شود. طوریکه به دلیل طراحی عالی و سبکی بسیار زیاد کفشهای این برند پاها درون آنها آنقدر راحت هستند که احساس میکنید چیزی نپوشیده اید.

بسیاری از دوندگان و ورزشکاران معروف و موفق از کفش‌های اسکچرز استفاده می‌کنند و همین موضوع نیزمی‌تواند دلیل قابل قبولی بر کیفیت تولیدات این برند باشد.

این شرکت کفش سبک راحتی راارائه میدهد از طریق توافق نامه های صدور مجوز ، این شرکت کیف های مارک دار ، ساعت ، عینک و کالاهای اضافی را ارائه می دهد.اسکیچرز از تبلیغات بیسار قوی استفاده می کند و محصولات خود را با مشاهیر از جمله هنرمندان،بازیکنان بیس بال و بازیکنان فوتبال تبلیغ کرده است اسکیچرز در بیش از  صد و بیست کشور به فروش می رسد. در حقیقت ، کفش های این شرکت در همه قاره ها فروخته می شود. علاوه بر این ، مرکز توزیع اسکیچرز در آمریکای شمالی سالانه بیش از صد میلیون جفت کفش صادر می کند! این شرکت اکنون بیش از سه هزار طرح اصلی برای همه اعضای خانواده ، از جمله کودکان ، زنان و مردان دارد. علاوه بر این ، این شرکت طیف گسترده ای از کفش های بچه گانه را نیز تولید می کند که با استفاده از انواع شخصیت های کارتونی برای دختران و پسران به بازار عرضه شده است.شعبه اصلی اسکچرز در ایران متعلق به سایت راثی پور است.

شعبات اسکچرز در تهران واقع در:

اسکچرز کورش /تهران بزرگراه ستاری .مجتمع کورش طبقه منفی یک واحد 120 تلفن 

02144972075

اسکچرز بلوار فردوس /بلوار فردوس شرق بین خیابان رامین و گلستان پلاک 225 تلفن 

02144011258

و آدرس اصلی سایت اسکیچرز در ایران   www.rassipour.ir  میباشد

از اینکه نظرات خویش را با ما و دیگران به اشتراک می گذارید سپاسگزاریم.

برای ثبت نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.

خدمات
درباره راثی پور

با عضویت در خبرنامه ایران راثی پور از تخفیفات وهدایای سایت بهرمند شوید.