دلتون میخواهد بدونید اجناس تخفیف دار شامل کدوم اجناس می باشد؟اطلاعات بیشتر

اسکچرز

 

درباره ی راثی پور

کانال های توزیع

آشنایی و عشق به رشته های مختلف ورزشی(فوتبال-بسکتبال-والیبال-تنیس روی میزو...)از همان دوران ابتدایی و دبیرستان در وجودمان شعله ور شد و در ادامه ی تحصیلات٬ رشته ی تربیت بدنی (دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی تهران) بهترین گزینه برای ادامه ی حیات ورزشی انتخاب شد که منجر به حداقل سی سال خدمت در آموزش و پرورش و همکاری با فدراسیون های مختلف ورزشی و دانشکده های معتبر به عنوان مربی٬ داور و ناظر مسابقات گردید. در سال ۱۳۶۱ اولین فروشگاه ورزشی کلید خورد٬ ودر طول ٣٨ سالی که از آن تاریخ می گذرد هم چنان در عرصه های مختلف ورزشی در خدمت اهالی و علاقمندان به رشته های ورزشی بودیم.

skechers
skechers

لجستیک

حضور در عرصه ی ارایه پوشاک ورزشی (نمایندگی بهترین برند های ترکیه: ماراتن-بیلسی-اسپیدلایف- تامی لایف- استاتیک و...) بخشی از فعالیت های این شرکت را شامل می شود. *** حضور در عرصه ی شنا و رشته های آبی ( با نمایندگی برند معتبر و جهانی زاگس) بخش دیگری از فعالیت های این مجموعه می باشد که سال های سال است که شروع شده وهمچنان ادامه دارد. ***در بخش دیگر فعالیت های این مجموعه و در مسیر تکمیل ارایه خدمات در زمینه ی کفش٬ برند مطرح ومعتبر جهانی( اسکچرز) بهترین انتخاب بود که حدود یک دهه است که این شرکت افتخار خدمت به هم میهنان عزیزمان را دارد. و با دو شعبه (کورش مال و بلوار فردوس)ارایه دهنده جدیدترین و بهترین کفش های اسکچرز اور جینال می باشد.

نقشه

گروه ورزشی راثی پور هم اکنون سه شعبه فعال در تهران دارد، که یکی در کورش مال و دو شعبه دیگر که شامل یک فروشگاه و یک گالری(ShowRoom)میباشد.

  • Alternate Text اسکچرز کورش /تهران بزرگراه ستاری .مجتمع کورش طبقه منفی یک واحد 120 تلفن 02144972075
  • Alternate Textاسکچرز بلوار فردوس /بلوار فردوس شرق بین خیابان رامین و گلستان پلاک 225 تلفن 02144011258
  • Alternate Textشوروم مرکزی /بلوار فردوس شرق بین خیابان رامین و وفا آذر پلاک 281 طبقه 4 واحد 8 تلفن 02144051475
 
خدمات
درباره راثی پور

با عضویت در خبرنامه ایران راثی پور از تخفیفات وهدایای سایت بهرمند شوید.